Kurzy

Chcete se naučit základy lezení? Nebo jen nemáte s kým trénovat? Naši instruktoři jsou tu pro Vás.

TESTER

Hodina a půl zábavy pod vedením zkušeného instruktora pro všechny, kteří chtějí zažít trochu adrenalinu. Nemusíte nic umět, vybavení Vám zapůjčíme v ceně kurzu, stačí, aby jste měli chuť si zasportovat, protáhnout ztuhlá záda a trochu se i vybát! V tomto kurzu se nemusíte nic učit. Navážeme Vás, odjistíme, pomůžeme se základy lezení, bezpečně si zalezete a můžete jet spokojení domů!
Tento kurz je pro 1, nebo pro 2 osoby.

1 osoba 650,-Kč
2 osoby 850,-Kč


TESTER FAMILY

Jde o obdobu klasického TESTERU, tentokrát ale pro celou rodinu.
Vezměte s sebou i ty maličké ratolesti, náš instruktor je pohoupe pod převisem v celotělovém sedáku. Větší děti si vyzkouší dětskou stěnu s OPRAVDU lehkými cestami, taťka si polechtá ego na pořádné cestě a mamka se po lezení uklidní u výborné kávy!
1 rodina: 2 dospělí + 2 děti
1 dospělí + 3 děti

1200,-Kč


LEZECKÁ AKADEMIE

Už jste slyšeli, že lezení je parádní sport? Máte chuť se do toho pořádně obout, začít chodit sami, ale neumíte to? Tohle je kurz přesně pro Vás!
Během 4 lekcí po 1,5 hodině Vás instruktor provede světem bezpečného lezení na umělé stěně. Základem je se správné používání veškerého potřebného vybavení, zvládnutí bezpečného jištění a cvakání postupových jištění a na konci kurzu si vytáhnete svou první cestu a ve správném stylu! Kdo se nebojí, může si i bezpečně odskočit, aby věděl, že vlastně o nic nejde!
Kurz je určen min. pro 2 osoby!

2 osoby 2900,-Kč
3 osoby 3900,-Kč


PRIVÁTNÍ HODINY

Lezeš, ale nemáš po ruce žádného parťáka? Nevadí! „Půjčíme“ ti našeho instruktora! Polezeš si co budeš chtít, budeš si dělat pauzy jaké budeš sám chtít a přitom budeš vědět, že jsi v bezpečných rukách!

650,-Kč/ 1 hodinu


KROUŽKY

Máte trochu neúnavné děti a malovat už je nebaví? Pošlete je do Makaku na lezecký kroužek. S partou dětí se naučí lézt, navzájem se jistit, navazovat a jejich zkušenosti a výkony se budou postupně zvyšovat. Kroužky probíhají jednou týdně od 16 hod nebo od 17:45 hod.

4150,- / školní rok


ŠKOLY

Tento kurz je určen pro školní skupiny a výchovné ústavy.
Jeli jste se třídou na školní výlet nebo lyžařský kurz a nepřeje Vám počasí? Nic se neděje! Stačí zavolat, domluvit si návštěvu a zpestřit dětem i sobě den sportovní vložkou v Makak aréně.
Minimální počet osob ve skupině je 10! Veškeré vybavení je v ceně.

70,-Kč/ 1 osobu

Pokud chcete k dispozici instruktory, bude Vás to stát o trochu víc.

1 instruktor/250,-Kč/1 hodina


INDIVIDUÁLNÍ AKCE

Máte speciální přání? Chcete pořádat teambuilding, oslavu,...cokoli? Všechno vyřešíme, stačí zavolat a mi se Vám budeme snažit vyjít vstříc!

Dle dohody


NAŠI INSTRUKTOŘI

Karbič

Co v boulderingu nejde silou, jde větší silou a pokud ne, nemá cenu to zkoušet.

Karbič

Ondra

Žij každý den, jako by to byl tvůj poslední.

Ondra

Tříska

Cokoli děláte, vás musí hlavně bavit.

Tříska

Míša

Sport v jakékoli podobě je dřina a mnohdy bolí, ale záplava endorfinů a euforie z překonání sebe sama za tu bolest stojí.

Míša

Simča

Víra je všechno. Pokud nebudeš věřit, tak v životě nemůžeš ničeho dosáhnout.

Simča

Tom

Lezení je pro mne nejúčinnější forma psychického relaxu.

Tom

Magnus

Lezení pro mne není jen koníček, lezení je pro mne životní styl.

Magnus


SOUBORY KE STAŽENÍ

Nahoru