Moonboard

Potrénuj s boulderisty z celého světa a porovnávej s nimi výkony díky mobilní aplikaci MOON BOARD

Pro ty, kteří se s lezeckou stěnou MoonBoard ještě neseznámili, přinášíme její představení. MoonBoard je jedinečná boulderová stěna, která vám přinese efektivní trénink síly v prstech, v těle, ale i silovou vytrvalost. Stěnu vyvinul z vlastních tréninkových zkušeností špičkový lezec 80. a 90. let Ben Moon.

V čem je MoonBoard jedinečný?

Na první pohled se může zdát, že se jedná o obyčejnou bouldrovou stěnu, ale není tomu tak. MoonBoard vypadá stejně u nás, stejně v Anglii a stejně po celém světě…

Tím stejně znamená: rozměry a výška stěny, přesné navrtání montážních otvorů, stejné tři sety chytů určených pro MoonBoard, které jsou umístěny podle čísel na přesně určené místo a podle světové strany natočeny v přesně určeném směru.

Ptáte se, proč je MoonBoard všude stejný?
Odpověď je jednoduchá. Můžete tak doma lézt stejný boulder, jako například Ben Moon u něj v Anglii nebo lezci po celém světě. MoonBoard by se dal označit jako světový komunitní tréninkový nástroj, kdy si pomocí MoonBoard App hledáte a zkoušíte bouldry, tréninková kolečka jako např. váš kamarád v Africe, v Norsku…

Když máte “rozděláno” doma a odjedete na návštěvu do zahraničí, kde MoonBoard mají, můžete si ho tam dolézt. Nikdy vám ho nikdo nepřestaví. Navíc v aplikaci MoonBoard naleznete tisíce bouldrů lezců z celého světa, takže se jisto jistě při tréninku nebudete nudit. Můžete filtrovat bouldry podle různých parametrů, stejně tak přidávat vlastní, komentovat, znamenat si vylezené bouldry, sledovat efektivitu tréninku. Možností je neomezeně.

Funkce aplikace:

  • Uživatel si může filtrova bouldry podle různých parametrů.
  • Snadno si bouldry zobrazí v aplikaci.
  • Pokud je stěna opatřena LED diodami, podsvítí si je přímo na stěně.
  • Do aplikace můžete zadávat nové bouldry, komentovat už zadané, udávat obtížnost.
  • Můžete si navolit seznam oblíbených, rychlost přelezu, přelezený boulder, vyhodnotit efektivitu tréninku.
  • Nebo si můžete dát trénink s kamarádem, který je např. na studiích v zahraničí a MoonBoard má v dosahu.
  • Aplikace ke stažení.

Stáhnout z App Store   Stáhnout z Google Play 

 

Nahoru