Moonboard

Potrénuj s boulderisty z celého světa a porovnávej s nimi výkony díky mobilní aplikaci MOON BOARD

Pro ty, ktěří se s lezeckou stěnou MoonBoard ještě neseznámili, přinášíme představení této jedinečné bouldrové stěny, která vám přinese efektivní trénink síly v prstech, v těle, ale i silovou vytrvalost. Stěnu vyvinul z vlastních tréninkových zkušeností špičkový lezec 80. a 90. let Ben Moon.

V čem je MoonBoard jedinečný?
Na první pohled se může zdát, že se jedná o obyčejnou bouldrovou stěnu, ale není tomu tak. MoonBoard vypadá stejně u nás, stejně v Anglii a stejně po celém světě… Tím stejně znamená: rozměry a výška stěny, přesné navrtání montážních otvorů, stejné tři sety chytů určených pro MoonBoard, které jsou umístěny podle čísel na přesně určené místo a podle světové strany natočeny v přesně určeném směru.

Ptáte se, proč je MoonBoard všude stejný?
Odpověď je jednoduchá. Můžete tak doma lézt stejný boulder, jako například Ben Moon u něj v Anglii nebo lezci po celém světě. MoonBoard by se dal označit jako světový komunitní tréninkový nástroj, kdy si pomocí MoonBoard App hledáte a zkoušíte bouldry, tréninková kolečka jako např. váš kamarád v Africe, v Norsku… Nebo když máte “rozděláno” doma a odjedete na návštěvu do zahraničí, kde MoonBoard mají, můžete si ho tam dolézt. Nikdy vám ho nikdo nepřestaví. Navíc v aplikaci MoonBoard naleznete tisíce bouldrů lezců z celého světa, takže se jisto jistě při tréninku nebudete nudit. Můžete filtrovat bouldry podle různých parametrů, stejně tak přidávat vlastní, komentovat, znamenat si vylezené bouldry, sledovat efektivitu tréninku.

Funkce aplikace:

  • Uživatel si může filtrova bouldry podle různých parametrů.
  • Snadno si bouldry zobrazí v aplikaci.
  • Pokud je stěna opatřena LED diodami, podsvítí si je přímo na stěně.
  • Do aplikace můžete zadávat nové bouldry, komentovat už zadané, udávat obtížnost.
  • Můžete si navolit seznam oblíbených, rychlost přelezu, přelezený boulder, vyhodnotit efektivitu tréninku.
  • Nebo si můžete dát trénink s kamarádem, který je např. na studiích v zahraničí a MoonBoard má v dosahu.
  • Aplikace ke stažení.

Stáhnout z App Store   Stáhnout z Google Play 

 

Nahoru