Nová bomba v Liberci!

Jedno z největších boulderových center v České republice se pro Vás otevírá v Liberci!

29.9. v 10:00 hodin pro Vás otevřeme jedno z největších a nejmodernějších boulderových center v České republice!

K dispozici bude přes 800 m2, kde si budete moci potrápit tělo na přibližně 150 bouldrech všech obtížností. Dále vybavená tělocvična, Moon board, campusy,...nemělo by Vám nic chybět!

Chyty a struktury jsou od renomovaných značek, např. Cheeta, X-cult, Bluepill, Bleaustone, Flathold, Move holds, Freestone, Makak, Lapis... Na Moonboardu se budete moci porovnávat s lezci z celého světa... V tělocvičně bude k dispozici Trx, therabandy, beastmakery, činky, nebo třeba gymbally....

Na 6 metrů široké kampusové desce najdete spoustu lišt a boulí na zesílení Vašich prstů... Kdo bude chtít vyzkoušet lezení s lanem, tak bude mít možnost na krátké stěnce na nácvik jištění a cvakání expresek. No a s tím vším Vám budou ochotně pomáhat a radit naši proškolení instruktoři! Pokud se Vám líbí představa pravidelného lezení pro Vaše děti, není problém.

V naší nabídce najdete dost možností na umístění do lezeckého kroužku. Stejně tak máme širokou škálu různých kurzů jak pro úplné nováčky, tak pro tvrdě trénující lezce! V naší nabídce najdete také dětskou narozeninovou oslavu, teambuilding, nebo cokoli Vás napadne. Rádi vyjdeme vstříc! A kdo má chuť na luxusní kávičku se zákuskem, malé občerstvení, nebo pořádný mejdan, pro toho máme bohatě zásobený bar!

Stejně tak je pro nás samozřejmostí, že si u nás budete moci koupit, nebo zapůjčit jakékoli lezecké vybavení. V krámku najdete vše od hadrů, materiálu, po bouldermatky.

Nahoru