OTEVÍRÁME

Otevíráme – Makak je zpět

Dobrá zpráva pro všechny horolezce!

Bylo to dlouhé, ale dočkali jsme se. Od 29. 4. je pro vás Makak aréna zase plně OTEVŘENÁ a v provozu. Protože ale stále platí určitá pravidla pro ochranu vašeho i našeho zdraví, prosíme vás všechny o jejich dodržování. Jejich přehled uvádíme níže a najdete je i vyvěšená přímo v Aréně.

Takže, jak na lezení v době koronavirové? Tady je 10 jednoduchých opatření:

  1. Šatny a sprchy se nesmí používat a jsou tedy mimo provoz. WC v provozu najdete vedle recepce (naši zaměstnanci vám případně rádi poradí).

  2. Prosíme vás o dodržování rozestupu minimálně 2 metry mezi ostatními lezci i personálem.

  3. Vstup do Makak Arény je možný pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest (rouška, respirátor, šátek…) a je třeba mít je na sobě po celou dobu pobytu v areálu stěny.

  4. Před vstupem do Arény je povinné si vydezinfikovat ruce. Dezinfekce je k dispozici hned u vstupu a ve všech sektorech Makak arény.

  5. Po celou dobu provozu vám zajišťujeme maximální možné větrání prostoru Makak Arény.

  6. Půjčovna lezeckého vybavení bude v provozu, ale pouze v omezeném režimu, abychom veškerý materiál mohli průběžně dezinfikovat. Proto doporučujeme, aby každý návštěvník používal své vlastní lano, sedák i lezečky.

  7. Doporučujeme používat dezinfekci před každým jednotlivým nástupem na stěnu nebo boulder. Dezinfekční stojany jsme umístili do každého sektoru Arény, nebo můžete použít tekuté magnézium s obsahem lihu.

  8. Pro bezpečné dodržení minimálního odstupu 2 metry nastupujte do cest minimálně ob linii.

  9. Při cvakání expresek si nepomáhejte přidržováním lana v zubech.

  10. Závěrem prosíme, abyste k nám vyrazili pouze v případě, že se cítíte zcela zdrávi, nemáte zvýšenou teplotu, ani jste v uplynulých 14ti dnech nebyli v kontaktu s nikým, kdo byl pozitivně testován na COVID-19.

Věříme, že i přes menší omezení se na stěně zase všichni co nejdřív potkáme, už se na vás těšíme!

Váš tým Makak Arény

Nahoru