Bar & Obchod

Ohákni se, nakup matroš a po lezení se odměň výbornou kávou, zákuskem nebo jinou dobrotou na našem MAKAK BARU.

Ohákni se, nakup matroš a po lezení se odměň výbornou kávou, zákuskem nebo jinou dobrotou na našem MAKAK BARU.

BAR

Součástí Makak arény je také Makak bar s 50 místy k sezení, ze kterého je krásný výhled na lezeckou stěnu. Bar je zásoben širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je špičková káva, připravovaná s láskou našimi baristy. Po tréninku si můžete vybrat z bohaté nabídky občerstvení od polévek, baget, dortíků, až po různé zapékané dobroty.

Po předchozí domluvě můžete náš bar využít i pro různé schůze lezeckých oddílů, oslavy, nebo promítaní z vašich cest a lezeckých výkonů.
Tak přijďte posedět a užít si příjemnou atmosféru našeho Makak baru!

OBCHOD

Nejlepší způsob nákupu lezeckého vybavení je přeci přímo na stěně! Proto v Makak aréně najdete krámek napěchovaný veškerým matrošem, který si lezec může přát. Koupit si u nás můžete lezečky, úvazky, karabiny, pytlíky na mágo a spoustu dalších nezbytností, abyste se na skalách i na stěně cítili pohodlně a hlavně bezpečně. Veškeré vybavení je od světoznámých značek jako ROCKEMPIRE, MAKAK, La SPORTIVA, MAMMUT, PETZL a mnoho dalších. Tápete ve výběru? S nákupem Vám rád pomůže náš proškolený personál.

Jsi z daleka, nebo to k nám nestíháš? Nevadí, všechny produkty najdeš i na našem e-shopu. Můžeš tak v klidu nakoupit i z gauče doma.

Nahoru