Stěna

Přes 2000m2, 90 výstupových linií a 180 cest. To vše na Vás čeká v jablonecké MAKAK ARÉNĚ. Otevřeno máme denně od 8.30 do 22 h.

Přes 2000 m2, 100 výstupových linií a 160 cest. To vše na vás čeká v horolezecké Makak Aréně v Jablonci. Zalézt si můžete přijít každý den od 8,30 h do 22 h.

Makak Aréna se nachází v jedné z nejstarších budov v Jablonci nad Nisou ve staré výtopně Brandl. Firma Makak climbing s.r.o. si tu zřídila výrobu lezeckých chytů a horolezeckých stěn, a v roce 2010 přibyla i Makak aréna, kterou nyní provozuje firma MonteSi s.r.o. Horolezecká stěna Makak aréna je postavena v hale o rozměrech 14x30 m a s plochou přes 2000 m2 se jedná o jedno z největších lezeckých center v ČR. Najdete tu přes 100 výstupových linií a 160 cest, které uspokojí jak úplné začátečníky, tak i profesionální lezce. Že vás lezení na laně až tak nebaví? I na fanoušky boulderu jsme mysleli – v zadní části Makak arény najdete boulderingovou stěnu o rozměrech 230 m2


Pro nejmenší horolezce máme připraveny dětské profily s top rope jištěním a spoustou chytů vhodných pro malé ručičky.

Jste úplný začátečník nebo lezec samotář? I tak si u nás zalezete, na aréně máme k dispozici také 8 samojistících navijáků, které jsou velmi jednoduché na obsluhu.

V Makak aréně nabízíme také množství kurzů, kroužků, teambuildingů, oslav a jiných zábavných aktivit. Tak neváhejte a přijďte překonávat své limity.

Těšíme se na vás!

Nahoru