Služby

Chcete se naučit základy lezení? Nebo jen nemáte s kým trénovat? Naši instruktoři jsou tu pro Vás.

V jablonecké Makak aréně si zasportuje každý! Máme pro vás spoustu kurzů: úplní začátečníci ocení ochutnávku, kdy si pod dohledem instruktora bezpečně zalezou s horním jištěním. Pro ty, co mají zájem do lezení proniknout hlouběji tu je blok, ve kterém vám vysvětlíme, že se neleze v podsedáku ani na provaze a naučíme vás základům bezpečného lezení na stěnách. Máte vlastní představu, co byste se rádi naučili a vyzkoušeli Objednejte si individuální trénink s naším trenérem.

Ve spolupráci s TJ Gibon na Makak aréně pořádáme taky dětské kroužky lezení, příměstské tábory a lezecké závody pro profíky i pro hobíky.

 

TESTER

Hodina a půl zábavy pod vedením zkušeného instruktora pro všechny, kteří chtějí zažít trochu adrenalinu. Nemusíte nic umět, vybavení vám zapůjčíme v ceně kurzu. Stačí, abyste měli chuť si zasportovat, protáhnout ztuhlá záda a možná se i trochu bát. V tomto kurzu se nemusíte nic učit. Navážeme vás, odjistíme, pomůžeme se základy lezení, bezpečně si zalezete a můžete jet spokojení domů!

Tento kurz je pro 1, nebo pro 2 osoby.

1 osoba 650,- Kč

2 osoby 850,- Kč

TESTER FAMILY

Jde o obdobu klasického TESTERU, tentokrát ale pro celou rodinu.

Vezměte s sebou i své ratolesti, náš instruktor je pohoupe pod převisem v celotělovém sedáku. Větší děti si vyzkouší dětskou stěnu s OPRAVDU lehkými cestami, taťka si polechtá ego na pořádné cestě a mamka se po lezení uklidní u výborné kávy! Ideální program třeba na rodinnou sobotu.


1 rodina: 2 dospělý + 2 děti
1 dospělý + 3 děti 1200,- Kč

LEZECKÁ AKADEMIE

Už jste slyšeli, že lezení je parádní sport? Máte chuť se do toho pořádně obout, začít chodit sami, ale neumíte to? Tohle je kurz přesně pro Vás!
Během 4 lekcí po 1,5 hodině Vás instruktor provede světem bezpečného lezení na umělé stěně. Naučíte se správně používat veškeré potřebné vybavení, jak bezpečně jistit a jak na cvakání postupových jištění. Na konci kurzu si pak sami vytáhnete svou první cestu ve správném stylu! Kdo se nebojí, může si i bezpečně odskočit, aby věděl, že vlastně o nic nejde!


Kurz je určen min. pro 2 osoby!

2 osoby 2900,-Kč
3 osoby 3900,-Kč

PRIVÁTNÍ HODINA

Lezeš rád, ale zrovna nemáš po ruce žádného parťáka? Nevadí! „Půjčíme“ ti našeho instruktora! Polezeš si, co budeš chtít, budeš si dělat pauzy jaké budeš sám chtít, a přitom budeš vědět, že jsi v bezpečných rukách!

650,-Kč/ 1 hodinu

RODIČE S DĚTMI

Jste rodič na mateřské dovolené a přemýšlíte, jak efektivně využít svůj čas s miminkem?

Makak aréně je k dispozici kroužek, který vede zkušený instruktor a zároveň tu máme děvče na hlídání. Přijdete si zalézt i se svým děťátkem, o které se vám postará hlídačka a vy zatím budete mít dostatek času si trochu protáhnout tělo na stěně. Je to bezva odpočinek strávený v dobrém kolektivu a odreagování na mateřské dovolené. Těšíme se na Vás vždy v pondělí a ve čtvrtek 9-11hodin.

150,-Kč/ 2 hodiny

ŠKOLY

Nabízíme také kurzy pro školní skupiny a výchovné ústavy.
Jeli jste se třídou na školní výlet nebo lyžařský kurz a nepřeje vám počasí? Nic se neděje! Stačí zavolat, domluvit si návštěvu a zpestřit dětem i sobě den sportovní vložkou v Makak aréně.
Minimální počet osob ve skupině je 10. Zapůjčení veškerého vybavení je v ceně.

80,-Kč/ 1 osobu

Pokud chcete k dispozici také zkušené instruktory, dejte nám, prosím, dopředu vědět a počítejte s částkou i za ně

1 instruktor/450,-Kč/1 hodina


INDIVIDUÁLNÍ AKCE

Máte speciální přání? Chcete pořádat teambuilding, oslavu, rozlučku se svobodou...cokoli? Všechno vyřešíme, stačí zavolat a domluvíme spolu akci přesně podle vašich představ!

Cenu uděláme dle dohody


NAŠI INSTRUKTOŘI

Karbič

Co v boulderingu nejde silou, jde větší silou a pokud ne, nemá cenu to zkoušet.

Karbič

Tříska

Cokoli děláte, vás musí hlavně bavit.

Tříska

Tom

Lezení je pro mne nejúčinnější forma psychického relaxu.

Tom


SOUBORY KE STAŽENÍ

Nahoru