Služby

Chcete se naučit základy lezení? Nebo jen nemáte s kým trénovat? Naši instruktoři jsou tu pro Vás.

V jablonecké Makak aréně si zasportuje každý. Máme pro vás spoustu kurzů od pouhé ochutnávky, kdy si pod dohledem instruktora bezpečně zalezete s horním jištěním, po blok, ve kterém vám vysvětlíme, že se neleze v podsedáku ani na provaze, naučíme vás základům bezpečného lezení na stěnách, až po individuální trénink s trenérem.
Ve spolupráci s TJ Gibon na Makak aréně pořádáme dětské kroužky lezení, příměstské tábory a lezecké závody pro profíky i pro hobíky.

 

TESTER

Hodina a půl zábavy pod vedením zkušeného instruktora pro všechny, kteří chtějí zažít trochu adrenalinu. Nemusíte nic umět, vybavení Vám zapůjčíme v ceně kurzu, stačí, aby jste měli chuť si zasportovat, protáhnout ztuhlá záda a trochu se i vybát! V tomto kurzu se nemusíte nic učit. Navážeme Vás, odjistíme, pomůžeme se základy lezení, bezpečně si zalezete a můžete jet spokojení domů!
Tento kurz je pro 1, nebo pro 2 osoby.

1 osoba 650,-Kč
2 osoby 850,-Kč


TESTER FAMILY

Jde o obdobu klasického TESTERU, tentokrát ale pro celou rodinu.
Vezměte s sebou i ty maličké ratolesti, náš instruktor je pohoupe pod převisem v celotělovém sedáku. Větší děti si vyzkouší dětskou stěnu s OPRAVDU lehkými cestami, taťka si polechtá ego na pořádné cestě a mamka se po lezení uklidní u výborné kávy!
1 rodina: 2 dospělí + 2 děti
1 dospělí + 3 děti

1200,-Kč


LEZECKÁ AKADEMIE

Už jste slyšeli, že lezení je parádní sport? Máte chuť se do toho pořádně obout, začít chodit sami, ale neumíte to? Tohle je kurz přesně pro Vás!
Během 4 lekcí po 1,5 hodině Vás instruktor provede světem bezpečného lezení na umělé stěně. Základem je se správné používání veškerého potřebného vybavení, zvládnutí bezpečného jištění a cvakání postupových jištění a na konci kurzu si vytáhnete svou první cestu a ve správném stylu! Kdo se nebojí, může si i bezpečně odskočit, aby věděl, že vlastně o nic nejde!
Kurz je určen min. pro 2 osoby!

2 osoby 2900,-Kč
3 osoby 3900,-Kč


PRIVÁTNÍ HODINY

Lezeš, ale nemáš po ruce žádného parťáka? Nevadí! „Půjčíme“ ti našeho instruktora! Polezeš si co budeš chtít, budeš si dělat pauzy jaké budeš sám chtít a přitom budeš vědět, že jsi v bezpečných rukách!

650,-Kč/ 1 hodinu


MATKY S DĚTMI

Jste rodič na mateřské dovolené a přemýšlíte, jak efektivně využít svůj čas s miminkem?

V Makak aréně je k dispozici kroužek, který vede zkušený instruktor a děvče na hlídání. Přijdete si zalézt i s děckem o které se vám postará hlídačka a vy budete mít dostatek času, věnovat se také sobě. Je to bezva odpočinek strávený v dobrém kolektivu a odreagování na mateřské dovolené.

ŠKOLY

Tento kurz je určen pro školní skupiny a výchovné ústavy.
Jeli jste se třídou na školní výlet nebo lyžařský kurz a nepřeje Vám počasí? Nic se neděje! Stačí zavolat, domluvit si návštěvu a zpestřit dětem i sobě den sportovní vložkou v Makak aréně.
Minimální počet osob ve skupině je 10! Veškeré vybavení je v ceně.

80,-Kč/ 1 osobu

Pokud chcete k dispozici instruktory, bude Vás to stát o trochu víc.

1 instruktor/300,-Kč/1 hodina


INDIVIDUÁLNÍ AKCE

Máte speciální přání? Chcete pořádat teambuilding, oslavu,...cokoli? Všechno vyřešíme, stačí zavolat a mi se Vám budeme snažit vyjít vstříc!

Cenu uděláme dle dohody


NAŠI INSTRUKTOŘI

Karbič

Co v boulderingu nejde silou, jde větší silou a pokud ne, nemá cenu to zkoušet.

Karbič

Tříska

Cokoli děláte, vás musí hlavně bavit.

Tříska

Míša

Sport v jakékoli podobě je dřina a mnohdy bolí, ale záplava endorfinů a euforie z překonání sebe sama za tu bolest stojí.

Míša

Simča

Víra je všechno. Pokud nebudeš věřit, tak v životě nemůžeš ničeho dosáhnout.

Simča

Tom

Lezení je pro mne nejúčinnější forma psychického relaxu.

Tom


SOUBORY KE STAŽENÍ

Nahoru